healthy-place-membership

Rok s rokem se sešel a díky velké popularitě ročníku 22/23 soukromé skupiny HPM, kterou vede Eva Hájková, otevíráme další ročník.

Máte neustálý „hlad“ po znalostech v oblastní zdraví a duševní pohody, ale nemáte čas probírat se studiemi a ověřovat si relevantnost informací? Hledáte místo, kde budete obklopeni obdobně smýšlejícími lidmi a kde se nebudete bát zeptat se na cokoliv, co vás ohledně zdraví zajímá či trápí?

Přidejte se do soukromé FB skupiny Evy Hájkové Healthy Place a vzdělávejte se v oblasti zdraví a zdravotní prevence z pohledu funkční medicíny a výživy. Eva si pro vás každý měsíc připraví nové téma, do kterého se můžete aktivně zapojit. Díky interaktivní formě bude prostor pro vaše otázky a můžete se těšit i na studie, praktické zkušenosti a dokumenty k daným tématům. V rámci členství si pro vás Eva Hájková připraví i dva webináře s hosty a jedno společné setkání na klinice IFMV v Praze.

Healthy Place Membership
Healthy Place Membership
Healthy Place Membership

Nadcházející témata:

ŘÍJEN​

Cirkadianní rytmus a jeho vliv na celkové zdraví

LISTOPAD

Mitochondrie a buněčné zdraví

PROSINEC

PNEI systém, vliv nervové soustavy na zdraví

2024

LEDEN

Menstruace & plodnost

ÚNOR

Inzulínová rezistence / diabetes / metabolický syndrom

BŘEZEN

Doplňky stravy v klinické praxi

DUBEN

Mast Cell Activation Syndrom

KVĚTEN

Funkční testy a co nám řeknou

ČERVEN

Krevní biomarkery, co nám řeknou a jejich ideální hodnoty dle FM

ČERVENEC

Lymská borelióza

SRPEN

Myomy z pohledu FM

ZÁŘÍ

ADHD & hyperaktivita

Cena členství: 2 450 Kč / rok

(přihlášení je možné do konce září 2023)

V září 2024 bude tato skupina archivována a veškeré informace včetně souborů vám budou stále k dispozici.

Co o HPM skupině řekli stávající členové?

Pro mne určitě přinosem je…líbí se mi možnost poradit se s ostatními a čerpání inspirace jednotlivých případů a také množství materiálů…těším se na webináře.

Barbora

 

Ahoj Evi, mně se moc líbí různé zpracované dokumenty. Také Tvé odpovědi na různé dotazy – to jsem ani neočekávala a vnímám to jako nadstandard. Inspirace, sdílení.

Veronika

Skvělé, moc se těším na další rok, informace jsou naprosto zásadní, moc mi pomáhají v mé praxi, tolik papírů jsem nevytiskla a nepopsala od školy, děkuji za to co děláte.

Simona

Pro mě je skupinka určitě přínosem. Sdílené dokumenty mne pomáhají pochopit chybějící souvislosti, a hlavně mě směruji k dalšímu samostudiu. Problematika je tam vypsána jasně a stručně. Moc se mi i líbí, že jste organizovala osobní setkání, tak nějak to o Vás říká, že Vám záleží na lidech, jste empatická a ochotna budovat vztahy. Za mě je to moc sympatický a hezký.

Evičko děkuji za to co děláte! Dává to velký smysl.

Jana

 

Zdravím Evi, já jsem takový pozorovatel, který hltá informace a čte si tu různé problémy a situace. Samotnou mě nic dlouhodobě úplně netrápí, tak většinou nemám ani na co se zeptat. Samozřejmě se stalo párkrát to, že se probíralo nějaké téma a když se uzavřelo, tak mě za pár týdnů např. začalo bolet v krku/zuby nebo sem měla nějaký druh mykózy, tak v tu chvíli zpětně koukám, který dotaz mi byl nejblíž, a i to hodně pomohlo. Takže jednak děkuji moc tobě za veškeré informace a zpracování dokumentů ale i ostatním za dotazy, protože mě v danou chvíli prostě nic nenapadne.

Kateřina