Infuze B-komplex

Co je B - komplex

Přes léto naše tělo čelí mnoha výzvám v podobě intenzivního slunečního záření a slané vody. Vitamíny skupiny B ovlivňují vlhkost kůže, zabraňují vysoušení pokožky, vlasů a nehtů, podporují oči, hormonální činnost, mohou ochránit před přisátím klíšťat a navíc podporují imunitní funkce našeho těla. Vitamíny skupiny B, souhrnně nazývané jako B – komplex jsou esenciální látky, které zajišťují správné fungování našeho organismu. Jedná se o vitamíny rozpustné ve vodě, což znamená, že nejsou skladovány v našem těle a postupně je vylučujeme močí. Proto je důležité je pravidelně získávat.

Co všechno B - komplex ovlivňuje

Vitamín B - pokožka

Pomáhá udržovat zdravou pokožku, nehty a vlasy. Přispívá k dobrému vidění.

Vitamín B - vitalia

Zvyšuje psychickou vitalitu a pomáhá bojovat proti stresu. Podporuje paměť a soustředění.

Vitamín B - stárnutí

Chrání před stárnutím organismu a zároveň snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamín B - metabolismus

Napomáhá metabolismu železa, sacharidů a aminokyselin.

Co B - komplex obsahuje

Vitamín B1 (Thiamin)

je vitamínem ovlivňující stres a jeho nedostatek může zapříčinit vznik depresí a duševních poruch. Podporuje nejen činnost nervové soustavy, psychickou činnost, ale i srdce.

Vitamín B2 (Riboflavin)

je nezbytný pro tvorbu hormonů štítné žlázy, která řídí funkci metabolismu v našem těle. Podporuje kůži, zrak, přispívá k tvorbě červených krvinek a metabolismu železa a zároveň snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamín B3 (Niacin)

pomáhá především snižovat hladiny cholesterolu v krvi a snižuje vysoký krevní tlak. Zároveň podporuje psychickou činnost, nervovou soustavu a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamín B6 (Pyridoxin)

je nezbytný pro metabolismus sacharidů a aminokyselin. Na jeho příjem by měli dbát především sportovci, celiaci a ženy užívající hormonální antikoncepci.

Vitamín B7 (Biotin)

podporuje hormonální aktivitu, tvorbu červených krvinek a také ovlivňuje metabolismus homocysteinu, bílkovin a glykogenu.

Vitamín B12 (kobalamin)

se podílí na správné funkci krvetvorby a je nezbytný pro nervový systém. Pozor jeho na
nedostatek by si měli dát především vegani a vegetariáni. Podporuje paměť, snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a podporuje soustředění.

Vitamín B5 (Kyselina pantothenová)

podporuje syntézu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Zároveň podporuje energetický metabolismus a ovlivňuje míru únavy a vyčerpání.

Vitamín B9 (Kyselina listová)

je velmi důležitý pro krvetvorbu a správný vývoj plodu v těle matky. Podporuje zároveň i funkce imunitního systému, psychickou činnost a proces dělení buněk.

Proč nestačí v tabletách

Vitamíny a minerály obsažené ve stravě se v lidském těle vstřebávají jen omezeně. Jejich příjem je limitován zažíváním. Pro správné fungování těla je důležité tyto látky průběžně doplňovat.

Nejvhodnější a nejefektivnější cestou pro prevenci je infuzní terapie. Díky nitrožilní aplikaci dochází k rychlejšímu nástupu účinku a maximálnímu zpracování funkční látky. Na rozdíl od ústního podání nedochází k vyloučení zbylých vitamínů, minerálů a antioxidantů střevem.

Oproti podání ústy se nitrožilní aplikací dokáže do těla vpravit větší množství potřebných látek (vitamínů) bez toho, aniž by se zatížil trávicí systém.

Infuze jsou vpraveny přímo do krve, a tak příslušné vitamíny mohou být přímo absorbovány buňkami svalové tkáně. Míra potřeby vitamínů skupiny B záleží na životním stylu člověka. Kuřákům a lidem konzumující alkohol se vitamíny
vstřebají mnohem rychleji.

Cena infuze - 990 Kč

Objednání na tel.: +420 704 285 489, nebo [email protected]

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám poradíme.

    Mám zájem o program pro *