Iniciační konzultace

Na iniciační konzultaci, vám terapeut vysvětlí, co můžete od naší spolupráce očekávat, jak pracujeme a s čím vám můžeme pomoci. Stanovíte si společně konkrétní cíle a domluvíte se na nejvhodnější formě spolupráce. Z konzultace si odnesete tři akční body, na kterých budete pracovat do příští konzultace a doporučení na vhodné testy. Podrobné informace naleznete níže, v ceníku.

Analýza DNA

Vhodná pro všechny, kteří se zajímají o své genetické predispozice. Ať už z důvodu udržení svého zdraví, nebo chtějí porozumět jakým způsobem jejich organismus reaguje, proč tomu tak je a jaké má potřeby. Podrobné informace o nabízených analýzách naleznete níže, v ceníku.

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství doplňuje komplexní přístup kliniky. Konzultace Vám nabídnou prostor a čas podívat se na své obtíže z jiného úhlu pohledu a tím Vám umožní najít nové způsoby řešení a změn. Častým tématem bývá motivace – konzultace pro Vás mohou být podporou v procesu změny a jejího “dotažení do úspěšného konce”. Podrobnosti zde.

Vnější terapie

Využívají se jak v preventivní, tak v léčebné rovině. Dle potřeby a diagnózy klienta se kombinují terapie nahřátým olejem a malými obklady se směsí bylin, kamenů a mušlí, baněk, tyček z bambusu, moxování, léčebných obkladů, akupunktury. Podrobnosti zde.

Nutriční poradenství

Nutriční poradenství vedou naše skvělé a zkušené nutriční terapetky, které na základě vašeho aktuálního jídelníčku a anamnestického dotazníku doporučí konkrétní změny dle vašich individuálních potřeb a životního stylu. Podrobnosti zde.

Náprava pohybového aparátu

Ukážeme vám jak obrovské možnosti má naše tělo, jak svépomocí dokážeme ovlivnit několik úrovní našeho těla současně. Vrátit do našich životů pohyb a důvěřovat svému tělu. Podrobnosti zde.

Poradenství je určeno pro všechny, kteří jsou připraveni převzít zodpovědnost za své zdraví a pracovat sami na sobě.

Na klinice IFMV se primárně zaměřujeme na zdravotní prevenci, kdy na základě analýzy konkrétních biomarkerů klienta jsme schopni identifikovat možné nerovnováhy v lidském organismu. Hodnotíme nejenom stav fyzický, ale především nutriční, psychický, včetně možných vnějších vlivů na celkový stav klienta. V rámci konzultací a práce s klienty používáme, mimo jiné, naše znalosti a klinické zkušenosti z oblasti preventivní medicíny, funkční medicíny, klinické naturopatie a výživy, které jsou založeny na důkazech (tzv. evidence-based medicine). Propojení těchto oborů umožňuje lépe odhalit možné příčiny zdravotních problémů, místo potlačování symptomů, a následně sestavit personalizovaný terapeutický plán. Zaměřujeme se také na podporu klientů s chronickými onemocněními jak u dospělých, tak i u dětí (RS, diabetes, autoimunitní onemocnění, nadváha, obezita, alergie, potravinové senzitivity, zažívací potíže, hormonální nerovnováhy, zánětlivá onemocnění atd.).

”Ceník”

Uvedené ceny jsou včetně DPH

PORADENSTVÍ

Iniciační konzultace

Cílem iniciační konzultace je zjistit, jak Vám konkrétně můžeme na naší klinice pomoci, vysvětlit Vám přesněji, jak pracujeme s multidisciplinárními obory (preventivní medicína, funkční medicína, naturopatie, nutriční terapie, psychologie, vnější terapie apod.), určit, které konkrétní pilíře zdravotní prevence máte oslabeny, stanovit si společné cíle spolupráce a tři konkrétní oblasti, na kterých můžete ihned pracovat do další konzultace.

Terapeut Vám na této 60 minutové konzultaci také doporučí vhodné testy (základem a nutností jsou krevní testy rozšířené o konkrétní biomarkery).

2 500 Kč / 60 min

Konzultace mimo programy

3 500 Kč / 60 min

Nutriční poradenství

Nutriční poradenství vedou naše skvělé a zkušené nutriční terapeutky, které na základě vašeho aktuálního jídelníčku a anamnestického dotazníku doporučí konkrétní změny dle vašich individuálních potřeb a životního stylu.

V rámci hodinového sezení proberete změnu stravovacích návyků, naučíte se jak se zorientovat při výběru potravin a jak případně nahrazovat určité suroviny. Obdržíte personalizovaný sedmidenní jídelníček, nutriční plán nebo recepty pro inspiraci – dle vašich individuálních potřeb. Poradíme vám kde nakupovat, abyste nemuseli trávit hodiny brouzdáním po Internetu a studováním složení daných potravin.

Tato služba je vhodná i pro naše stávající klienty, kteří si prošli vstupní konzultací a potřebují detailnější podporu s terapeutickým protokolem.

2 900 Kč / 60 min

Prostředí pro klienty

1 500 Kč / 1 rok

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství doplňuje komplexní přístup kliniky. Konzultace Vám nabídnou prostor a čas podívat se na své obtíže z jiného úhlu pohledu a tím Vám umožní najít nové způsoby řešení a změn. Častým tématem bývá motivace – konzultace pro Vás mohou být podporou v procesu změny a jejího “dotažení do úspěšného konce”.

Vstupní konzultace … 2 290 Kč / 60 min
Kontrolní konzultace … 1 990 Kč / 60 min
Koučink … 1 090 Kč / 30 min
Výhodný balíček 3 x kontrolní konzultace … 5 100 Kč / 3 x 60 min

Náprava pohybového aparátu

Filip Marek se zaměřuje na nápravu pohybového aparátu s prvky chiropraxe. Pomáhá lidem jak s akutními, tak i dlouhotrvajícími problémy pohybového aparátu. Dále se specializuje na pooperační stavy, kdy po operaci došlo k blokaci nebo obtížím, v závislosti na oslabení dané části těla.

Na začátku terapie dorovnává chiropraxí klouby a kosti pro celkové uvolnění blokací v kloubech a svalech. Následně navazují manipulační techniky a hloubková masáž pro uvolnění fascií a triggerpointů. Pokud jsou problémy hlubší a déle trvající používá Graston terapii, nebo baňkování, které prokrví a protáhne zatuhlý sval. Na závěr terapie naciťuje klienta, co by jeho tělo potřebovalo z energetického hlediska, čímž řeší i psychosomatické spojitosti.

1 490 Kč / 60 min

TERAPIE dle tibetské medicíny

Tradiční tibetská medicína (TTM) je prastarým celostním systémem péče o zdraví, který vnímá lidské tělo jako celek a pracuje na všech jeho úrovních – fyzické, energetické a mentální. TTM patří vedle tradiční čínské medicíny (TČM) a ajurvédy mezi tři hlavní východní tradice přístupu ke zdraví, nemoci a udržování rovnováhy. Zahrnuje hluboké znalosti anatomie, fyziologie a patologie, stejně jako účinné diagnostické a léčebné metody. Vyvinula vlastní systém přírodních ošetření jako léčení bylinami, masáže kunye a další terapie TTM.

TTM používá široké spektrum vnějších terapii dle typologie a stavu klienta – kombinaci vhodných terapií vybírá terapeut dle aktuální situace a potřeby klienta.

Kromě celotělové olejové masáže Kunye využívá další léčebné terapie:

 • terapie nahřátým olejem a malými obklady se směsí bylin (horme)
 • masáž kameny nebo mušlemi (donye)
 • terapie baňkování (mebum)
 • masáž tyčkami z bambusu, santalového dřeva, léčivých bylin a semínek (jukčo)
 • moxování neboli moxa (metsa)
 • terapie léčebnými obklady (dug)
 • akupunktura (thurche)

Vnější terapie 60 min … 1 450 Kč
Vnější terapie 90 min … 2 190 Kč

GAPS poradenství

Jelikož si terapeutický protokol GAPS vyžaduje intenzivní spolupráci, připravili jsme pro vás 2 měsíční program, během nějž budete v péči terapeuta funkční medicíny, certifikované GAPS terapeutky a certifikované GAPS koučky. Nejprve absolvujete vstupní konzultaci s terapeutem funkční medicíny, který s vámi vypracuje časovou osu a matrix funkční medicíny, vyslechne si váš příběh a zohlední vaše aktuální výsledky krevních testů. Na základě toho určí jestli je pro vás terapeutický protokol vhodný. Pokud ano, nastaví vám společně s GAPS terapeutkou protokol. Následně se s vámi spojí naše GAPS koučka, která s vámi projde základy GAPS vaření a vyslechne si vaše potřeby. Během následujících 2 měsíců budete vyplňovat svůj jídelníček, který budete jednou týdně posílat GAPS koučce. Ta vám jídelníček vyhodnotí a doporučí následné kroky. Během těchto dvou měsíců vám bude koučka k dispozici a v případě potřeby ji můžete kontaktovat emailem, nebo telefonicky. Po uplynutí dvou měsíců absolvujete kontrolní konzultaci s terapeutem funkční medicíny, který zohlední váš aktuální zdravotní stav a protokol vám přizpůsobí. Po celou dobu budete v péči všech členů týmu, který spolu budou váš stav konzultovat.

GAPS – základní balíček (9 900 Kč)
Vstupní konzultace / 90 min
Návštěva GAPS koučky u vás doma (případně Skype konzultace) / 60-120 min
2 měsíce koučování
kontrolní konzultace / 30-45 min

GAPS – pokračovací balíček (6 590 Kč)
2 měsíce koučování
kontrolní konzultace / 30-45 min

Samostatná GAPS konzultace s GAPS terapeutem/ 90 min (2 690 Kč)*
Jednorázové poradenství pro ty, kteří si sami implementují terapeutický protokol GAPS.
* V rámci konzultace se nesestavuje GAPS protokol, ani neindikují doplňky stravy!

Vysokodávkový vitamin C – 7,5 g      1 250 Kč
Balíček 6 infuzí vitaminu C – 6x 7,5 g     6 990 Kč

MINI 6

6měsíční program

4 konzultace
2 analýzy bioelektrickou impedancí
2 intepretace krve
Prostředí pro klienty

14 000 Kč

MINI 12

12měsíční program

8 konzultací*
3 analýzy bioelektrickou impedancí
3 intepretace krve
Prostředí pro klienty

24 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

MINI 18

18měsíční program

12 konzultací*
4 analýzy bioelektrickou impedancí
4 intepretace krve
Prostředí pro klienty

30 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

MIDI 6

6měsíční program

4 konzultace
2 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace

29 000 Kč

MIDI 12

12měsíční program

8 konzultací*
3 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace
1 mini odběr krve, včetně interpretace

47 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

MIDI 18

18měsíční program

12 konzultací*
4 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace
2 mini odběry krve, včetně interpretace

60 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

MAXI 6

6měsíční program

4 konzultace
2 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace
DNA Health test, včetně interpretace
Test Omega 3:6
Test střevního mikrobiomu, včetně interpretace
Doplňky stravy v hodnotě 3 000 Kč

57 000 Kč

MAXI 12

12měsíční program

8 konzultací*
3 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace
1 mini odběr krve, včetně interpretace
DNA Health test, včetně interpretace
Test Omega 3:6
2 testy střevního mikrobiomu, včetně interpretací
Doplňky stravy v hodnotě 6 000 Kč

87 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

MAXI 18

18měsíční program

12 konzultací*
4 analýzy bioelektrickou impedancí
Prostředí pro klienty
1 personalizovaný jídelníček
2 komplexní odběry krve, včetně interpretace
2 mini odběry krve, včetně interpretace
DNA Health test, včetně interpretace
Test Omega 3:6
2 testy střevního mikrobiomu, včetně interpretací
Doplňky stravy v hodnotě 10 000 Kč

100 000 Kč

*Typy konzultací je možné kombinovat (samostatnatná konzultace, nutriční terapie, psychologické poradenství, vnější terapie, náprava pohybového aparátu, homeopatie).

Bez interpretace

DNA Health test
DNA Diet test
Microbiome Maxi (test střevního mikrobiomu)
Maldigestion, malabsorption (špatné vstřebávání a trávení)
Leaky gut (propustné střevo)
Histamin developing bacteria (bakterie produkující histamin)
DUTCH Complete
MRT test
Vlasová analýza

60 000 Kč

sleva 12 %

S interpretacemi

DNA Health test
DNA Diet test
Microbiome Maxi (test střevního mikrobiomu)
Maldigestion, malabsorption (špatné vstřebávání a trávení)
Leaky gut (propustné střevo)
Histamin developing bacteria (bakterie produkující histamin)
DUTCH Complete
MRT test
Vlasová analýza

70 000 Kč

sleva 10 %

TESTY FUNKČNÍ MEDICÍNY

Jedná se o nejvyšší nejkomplexnější řadu přístrojů značky Inbody, který měří složení těla a další tělesnou diagnostiku, a to pomocí Patentované technologie DSM BIA a DSMF BIA. Tato technologie umožňuje přesné měření bez ohledu na pohlaví, věk, nemoc nebo etnický původ.

Inbody 770 technologie nevyužívá, tak jako jiná BIA zařízení, empirický odhad.

Pro koho je měření určeno a jak dlouho trvá?

Pro všechny, kteří řeší zdravotní prevenci a chtějí být informování, jaká jsou jejich slabá místa a na čem je potřeba zapracovat.

 • Pro všechny s chronickým onemocnění a dalšími komorbiditami
 • Pro profesionální sportovce
 • Pro všechny, kteří jsou v tréninkovém režimu a chtějí znát svůj progres
 • Měření trvá do dvou minut, následuje interpretace s vyškoleným terapeutem cca 20 minut

Jaká data z analýzy získám?

 • Fázový úhel buněk stanovující buněčnou integritu (odolnost)*
 • Váha, celková voda, bílkoviny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota.
 • Procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
 • Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
 • Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
 • Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
 • Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní prognóza
 • Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity
 • Historie tělesného složení
 • Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

Jak se liší Inbody 770 od nižší řady Inbody přístrojů?

 • Měření na šesti frekvencích místo dvou nebo tří (u řady 220 a 320)
 • Měření fázového úhlu

Jak se na měření připravit a jaké jsou vlivy na měření?

Aby výsledky bioimpedanční analýzy byly co nejpřesnější, musí vyšetřovaná osoba dodržet určité podmínky.

 • Několik hodin před vyšetřením prosím nepijte větší množství tekutin, protože v těle tak bude obsaženo větší množství vody než obvykle a bude naměřena menší impedance, tzn. výsledek bude zkreslený.
 • Několik hodin před měřením ani více nesportujte, neboť při větší fyzické námaze dochází k dehydrataci, tím k menšímu obsahu vody v těle, a tak naměřená impedance bude vysoká, tzn. opět zkreslený výsledek.
 • Přijďte ideálně ráno, na lačno. Pokud se měříte pravidelně, mělo by se měřit vždy přibližně ve stejný čas.
 • Je nutné zajistit čistotu pokožky na rukou a nohou (lepší výsledky jsou viditelné po pedikúře, jelikož chodidlo má méně kůže) a používaných elektrod, obojí se před měřením očistí desinfekcí.

*Co je to fázový úhel buněk?

Pomocí fázového úhlu hodnotíme stav buněčné membrány, jeho hodnota je od 0-12 %. Fázový úhel je vektorový součet rezistence a reaktance. Používá se k vyjádření prognózy různých klinických situací. Ukázalo se, že fázový úhel je ovlivněn věkem, pohlavím, lidskou rasou, BMI a zdravotním stavem. Ženy mají oproti mužům menší fázový úhel, to se vysvětluje nižším obsahem svalové hmoty a vyšším množstvím tuku. Stejně tak tomu je i u starších jedinců oproti mladším. Stárnutím ubývá svalové hmoty a přibývá tuková hmota. Není překvapením zjištění vyššího fázového úhlu u osob s vyšším BMI. BMI je charakterizováno větším počtem buněk ať už tukových či svalových a to má za následek vyšší hodnoty fázového úhlu. Proto může být fázový úhel u starších lidí ukazatelem celkové tělesné zdatnosti a nejen tělesného složení. (Janků, 2011).

Jedna americká studie prokázala, že fázový úhel je silným prognostickým faktorem při přežití u pacientů s nemalobuněčným bronchogenním karcinomem (NSCLC) po přizpůsobení na věk, stupeň diagnózy a historii léčby. Studie byla provedena na pacientech s NSCLC ve třetím a čtvrtém stádiu rakoviny. Střední fázový úhel činil 5,3 stupňů. Pacienti s hodnotami nižšími než 5,3 stupně vykazovali medián přežití 7,6 měsíců, zatímco ti s hodnotami nad 5,3 stupně měli medián přežití 12,4 měsíce. (Gupta, 2009) . Podobná studie provedená u pacientů s třetím a čtvrtým stádiem NSCLC ukázala stejné závěry. Pacienti s fázovým úhlem pod medián, který byl v tomto případě 4,5 stupně, měly horší prognózu přežití než ti co měli hodnoty nad medián. (Silvia Toso, 2000) Z toho vyplývá, že nutriční intervence zaměřené na zlepšení fázového úhlu, by mohly vést ke zlepšení přežití u pacientů s pokročilým NSCLC. Podobné studie byly provedeny i pro pacienty s kolorektálním karcinomem, karcinomem pankreatu či rakovinou prsu, a všechny ukázaly vyšší přežití u pacientů s hodnotami vyššími, než byl střední fázový úhel. (Gupta, 2009)

 

1 měření + výstupní report (24 stran) 1 500 Kč
Konzultace výsledků 500 Kč / 20 min

Měření InBody 770 + MaxPulse Medicom, včetně interpretací 2 500 Kč
Měření InBody 770 + MaxPulse Medicom, bez interpretací 2 000 Kč

Co přístroj měří?

Maxpulse měří pomocí fotopletysmografií stav cév. Jedná se o neinvazivní vyšetření, které nás informuje a stavu periferního cévního systému a o stavu kardiovaskulárního systému. Vyšetření probíhá v klidu 3-5 minut a to tak, že na špičce prstu je snímán světelný paprsek, který je následně vyhodnocen v podobě pulzních vln v pletysmografické křivce. Vyhodnocením pulzní vlny zjistíme míru zdraví nebo poškození cév (např. stav pružnosti cév).

Vyšetření autonomního nervového systému a úrovně stresu je měřeno pomocí variability srdeční frekvence (HRV tachogram), kolísání tepové frekvence. Z tachogramu je stanoven průměrný srdeční tep, kolísání tepové frekvence po celý čas měření, ale zároveň také důležitý parametr variability srdečního tepu HRV. Jde o velmi důležitou hodnotu, která vyhodnocuje i nepravidelnost srdečního stahu v reálném čase, jelikož naše srdce pracuje ve skutečnosti nepravidelně a k tomu je třeba přihlédnout. HRV je také ukazatelem biologického stárnutí. Naše HRV je nejvyšší, když jsme mladí, a jak stárneme, kolísání se zmenšuje. I když věkem způsobený pokles HRV je přirozeným procesem, mimořádně nízké HRV konkrétní věkové skupiny je spojeno se zvýšeným rizikem budoucích zdravotních problémů. Čím nepravidelnější HRV tachogram je, tím lépe organismus pracuje a reaguje na změny prostředí. Naopak čím méně změn, tím více se může jednat o patologický jev. HRV je totiž regulována autonomním nervstvem. Parasympatická aktivita snižuje tepovou frekvenci a zvyšuje HRV, zatímco sympatická aktivita zvyšuje tepovou frekvenci a snižuje HRV.

Jaká data z měření získám?

 • Analýza pulsu (pulzní vlna, akcelerovaná pulzní vlna)
 • Analýza cévního systému (průměrný tep, typ vlny)
 • Excentrické sevření srdce
 • EC, AE, RBV
 • HRV, APG, PTG
 • Průměrný tep, arytmie srdce
 • Elektro srdeční stabilita
 • Autonomní nervový systém a jeho vyvážení
 • Sympatikus a parasympatikus

Jak dlouho měření trvá a co měření ovlivňuje?

 • Měření trvá 3-5 minut
 • Měření ovlivňuje: gelové či nalepovací nehty, studené, nebo zpocené ruce. Je potřeba se zklidnit po příchodu na kliniku alespoň na 10 minut tak, abychom měřili klidovou srdeční frekvenci.

 

1 měření + výstupní report (2 strany) 1 000 Kč

Měření InBody 770 + MaxPulse Medicom, včetně interpretací 2 500 Kč
Měření InBody 770 + MaxPulse Medicom, bez interpretací 2 000 Kč

Komplexní rozbor krve a jeho interpretace z pohledu funkční a preventivní medicíny je základem, který je nutný pro začátek naší spolupráce. Navržený rozbor je oproti klasickému krevnímu rozboru, na který jste zvyklí například od vašeho praktického lékaře, rozšířen o konkrétní biomarkery (například vitamín D, homocystein, CRP apod.), které jsou pro naše lékaře nezbytné ke komplexnímu zhodnocení vašeho zdravotního stavu.

Odběry krve jsou možné jak na naší klinice (jako samoplátci), kdy spolupracujeme s laboratoří AeskuLab. Anebo můžete požádat vašeho praktického lékaře o rozšířený krevní rozbor v rámci vašeho zdravotního pojištění.
Pokud již krevní rozbor máte (ne starší než tři měsíce), je samozřejmě možné si nechat odebrat jen ty biomarkery, které jsou navíc.

Naše interpretace krve se výrazně liší od klasické interpretace, jelikož referenční hodnoty jsou jiné, ve srovnání s klasickou medicínou a jsou mnohem více zaměřeny na zdravotní prevenci nežli již na patologie.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Komplexní rozbor krve 7 500 Kč
Interpretace krve 650 Kč

DNA Health

Tento test je zaměřený na optimalizaci zdraví a energie, na základě Vaší genetické konstituce. Testují se variace genů v oblastech: Metabolismus lipidů a cholesterolu; Metylace; Detoxikace; Zánětlivost, Oxidativní stres / Antioxidační status; Zdraví kostí; Citlivost na inzulin; Reakce na potraviny (kofein, železo, PUFA, sůl, hořká chuť, alkohol, lepek, laktóza) a Metabolismus vitamínů (Vitamín A, D, B12, C). Tyto oblasti zásadním způsobem ovlivňují naše zdraví. Test popisuje konkrétní sekvence Vašeho DNA a jejich možné mutace. Každá mutace s sebou může ale nemusí nést zvýšené riziko projevu nemoci nebo funkční nedostatečnosti.

8 900 Kč / nyní za 7 900 Kč

Interpretace DNA Health

Zde naleznete doporučení na nutrici, výživové doplňky, podpůrné aktivity a případně vhodné testování, které pomáhají předcházet onemocnění organismu a optimalizují nedostatečné funkce ve výše zmíněných procesech.

3 000 Kč

 

DNA Diet

Testuje se zde 15 genů v oblastech: Vstřebávání a metabolismus tuků; Příjem sacharidů; Energetická homeostáza; Metabolismus tuku, obezita, sytost; Regulace metabolismu a strava; Energetický příjem; Pohyb a cvičení; Cirkadiánní rytmus; Ukládání tuku; Zánět. Tyto geny nám pomáhají vysvětlit proč jednotlivci reagují odlišně, přestože se stravují stejně a jsou vystaveni stejnému životnímu stylu. Genetika nám zde určuje náchylnost k obezitě a zkoumá způsob, jakým člověk reaguje na stravu a cvičení.

7 300 Kč / nyní za 5 990 Kč

Interpretace DNA Diet

Zde naleznete doporučení na nutrici, výživové doplňky, podpůrné aktivity a případně vhodné testování, které pomáhají předcházet onemocnění organismu a optimalizují nedostatečné funkce ve výše zmíněných procesech.

3 000 Kč

DNA Health + DNA diet 12 900 Kč

Zde najdete článek, který jsme napsali o testování DNA.

Střevní mikrobiom

Mikrobiom Maxi*

*V ceně testu je obsažena doprava kurýrem  do laboratoře v Německu a interpretace testu lékařem.

Ukázka testu Mikrobiom Maxi

13 900 Kč / nyní za 11 990 Kč

Doplňkové testy
Maldigestion, malabsorption (špatné vstřebávání a trávení) 3 500 Kč
Leaky gut (propustné střevo) 3 500 Kč
Histamin developing bacteria (bakterie produkující histamin) 450 Kč

Budete-li mít zájem si objednat pouze doplňkové vyšetření stolice, pak je potřeba k ceně přičíst ještě cenu za dopravu a interpretaci.

Intepretace testu střevního mikrobiomu 3 000 Kč
Doprava kurýrem do laboratoře v Německu 1 200 Kč

MRT test

Vyšetření na 170 druhů potravinových a chemických antigenů … 19 900 Kč
Měří se reaktlivost zánětlivých cytokinů. Výsledky jsou dostupné za týden.

IgG test v Thomayerově nemocnici

Vyšetření na 216 druhů potravin… 11 400 Kč
Měří se hladina protilátek IgG. Žádanka a seznam testovaných potravin je k dispozici na vyžádání.

Poměr omega 3/omega 6 mastných kyselin 3 800 Kč
DUTCH Complete test 10 990 Kč / interpretace 3 000 Kč
DUTCH Complete + Cycle Mapping 14 500 Kč / interpretace 3 000 Kč
Organic Acid Test 11 990 Kč / interpretace 3 000 Kč
Vlasová analýza 3 900 Kč / interpretace v ceně

SIBO dechový test

V České republice je možné SIBO dechový test absolvovat ve FN Hradec Králové, nebo v Praze ve VFN na Karlově náměstí. Tyto testy jsou hrazeny zdravotní pojišťovnou.

Vyšetření intolerance mléčného cukru, fruktozy a vyšetření přerůstání bakterií v tenkém střevě dechovou zkouškou, je také možné podstoupit v Immunia, v Praze 8 (Karlín). Vyšetření zde není hrazeno zdravotními pojišťovnami, cena 1 vyšetření dechovou zkouškou: 800,- Kč. Více informací zde https://www.immunia.org/cz/aktuality/test-nesnasenlivosti-na-laktozu-a-jine-cukry

 

Informace o dalších testech na klinice IFMV jsou k dispozici na tel. 704 285 489, nebo na info@ifmv.cz.

Objednání na tel.: +420 704 285 489, nebo recepce@ifmv.cz

Náš tým

eva.hajkova-500x500

MGR. EVA HÁJKOVÁ, MPH, MBA

Specialistka preventivní, funkční medicíny a výživy
zaneta.kremsa-500x500

ŽANETA KREMSA, FNLP

Specialistka funkční výživy, certifikovaná GAPS terapeutka
tereza-cerna

MUDR. TEREZA ČERNÁ

Lékařka preventivní, funkční medicíny a výživy
Anastazja Holecko photo best

DR. ANASTAZJA HOLECKO

Lékařka funkční a tibetské medicíny
Jana Vaňková fotka

MUDR. JANA VAŇKOVÁ

Lékařka preventivní, funkční medicíny a výživy
avatar-anicka-web

MUDR. ANNA PALGUTOVÁ

Lékařka funkční medicíny a výživy. Certifikovaná GAPS terapeutka
01-1-petra-storch

BC. PETRA ŠTORCH

Terapeutka preventivní, funkční výživy & medicíny, tradiční tibetské & himálajské medicíny
anicka-fabinova

MGR. ANNA FABIÁNOVÁ

Specialistka celostní výživy a funkční medicíny, farmaceutka
eva.kleckova-500x500

EVA KLEČKOVÁ, DIP. NNT

Terapeutka preventivní a funkční výživy
julie-zakostelecka

JULIE ZÁKOSTELECKÁ, DIS.

Nutriční terapeutka, specialistka na funkční a preventivní výživu
janazahradnikova-1

JANA ZAHRADNÍKOVÁ, DIS.

Nutriční terapeutka, specialistka na funkční a preventivní výživu
renata

ING. RENÁTA DAVIDOVÁ

Specialistka na funkční výživu a koučka zdravého životního stylu
Petra Svobodová

BC. PETRA SVOBODOVÁ

Terapeutka funkční výživy
blanka-dykastova

BLANKA DYKASTOVÁ

Naturopatka, terapeutka funkční výživy
Ales-Svoboda

ALEŠ SVOBODA

TERAPEUT, VÝŽIVOVÝ PORADCE
SONA2-WEB

PHDR. SOŇA KOMÁRKOVÁ

Psycholožka, psychoterapeutka
filip-marek

FILIP MAREK

Náprava pohybového aparátu
petranovotna

MGR. PETRA NOVOTNÁ

Certifikovaná GAPS koučka
karolina-kubatova-foto-profil-1024

KAROLÍNA KUBÁTOVÁ

Administrativní podpora

Spolupracujeme

ales-miklik-foto-profil

ALEŠ MIKLÍK

Průvodce v lesní terapii
sona.hamusova-500x500

MUDR. SOŇA HAMOUSOVÁ, CFMP

Lékařka preventivní, funkční medicíny a výživy
13242.jpg

MUDR. KLÁRA BILÍKOVÁ

Lékařka, obor gynekologie a porodnictví
pavla.umhohova-500x500

MUDR. PAVLA UMHÖHOVÁ

Lékařka preventivní, funkční medicíny a výživy
petra-hrabankova

MUDR. PETRA HRABÁNKOVÁ

Lékařka klasické a funkční medicíny
ivazdrazilova

MUDR. IVA ZDRAŽILOVÁ

Lékařka preventivní, funkční medicíny a výživy