Cítíte se unaveně, prodělali jste v poslední době virózu nebo prostě jen chcete podpořit svou imunitu? Nepodceňujte sílu vitamínu C!
Podporuje imunitní systém, pomáhá bojovat se záněty a je významným antioxidantem, který mimo jiné chrání také před stárnutím. Pomáhá ochraňovat tkáně a hojit rány, podporuje zdraví srdce a zároveň snižuje množství LDL cholesterolu a triglyceridů v krvi. Navíc podporuje hormonální činnost, tvorbu kolagenu a pomáhá udržet přirozenou pružnost pokožky.

Infuze vitamínu C

Naše tělo si vitamín C neumí samo vytvořit, přesto se bez něj neobejde. V podobě doplňků stravy je skvělým pomocníkem, ale bohužel naše tělo není schopno vstřebat celé podané množství. Infuze obsahují mnohem vyšší množství tohoto vitamínu (7,5 g), které je dodáno přímo do krve, a proto se nemusí těžce vstřebávat z trávicího traktu. Nástup účinků tohoto antioxidantu je pak mnohem rychlejší a zaručenější.

Vitamín C je vhodný pro každého, kdo chce podpořit funkce imunitního systému a celkové zdraví! Kontraindikace a vhodnost infuze posoudí náš lékař před podáním infuze.

Pro objednání volejte 704 285 489

Vysoko dávkový vitamín C (7,5 g) 1 100 Kč
Balíček 6 infuzí vitamínu C (6x 7,5 g) 6 200 Kč