MUDr. Iva Zdražilová, CFMP

Olomouc

ivazdrazilova
iva@ayur-balance.cz
+420 606 844 824
Olomouc

Jsem onkolog s dlouholetou praxí v Olomouci. Mám nezlomnou touhu povzbuzovat lidi ke zdravému způsobu života a silně vnímám propojení těla a duše. Mám pevné základy v klasické medicíně, ale nebojím se vystoupit i mimo její území.

Před lety jsem zabrousila do ajurvédy, více než 8 let poskytuji odborné konzultace ve výživovém programu Metabolic Balance®, intenzivně se vzdělávám v oblasti funkční medicíny i psychologie. Praktikuji celostní přístup a své klienty podporuji v tom, aby dokázali převzít zodpovědnost za své zdraví.

Svým klientům nabízím plnou pozornost, individuální péči, rozsáhlé lékařské znalosti a zkušenosti, i potřebnou podporu na jejich vědomé cestě ke zdraví. Ve funkční medicíně vidím řešení chronických a civilizačních onemocnění, na které je klasická medicína krátká. Proto jsem se rozhodla pro studium a práci v rámci IFMV. Díky Institutu se mi otevřel nový ,,vesmír” poznání  , našla jsem tu spoustu přátel se stejným pohledem na zdraví  a jsem za to velmi vděčná. Všem, kteří se podílejí na tomto projektu, ze srdce děkuji.

Více o tom, co mě baví a co dělám, najdete na webových stránkách www.balancedpoint.cz, kde je k dispozici i kontaktní formulář.