Eva Kočicová

Komplexní přístup k fungování těla v kombinaci s moderními zdravotnickými metodami a laboratorními testy hodnotím jako nejúčinnější kombinaci pro odhalení příčiny zdravotního omezení/onemocnění a postupnou eliminaci chronických potíží. V mém případě se již v prvních měsících zmírnily projevy potravinové alergie, stresové zátěže, později se zlepšení projevilo v samotných výsledcích laboratorních rozborů krve. Velmi doporučuji všem, které trápí těžší chronické onemocnění, nebo i “jen” mírné zdravotní omezení, se kterým se třeba už i naučili fungovat, ale snižuje kvalitu jejich každodenního života. Na pomoci v Institutu funkční medicíny a výživy oceňuji navíc velmi profesionální a laskavý přístup s přesahovými znalostmi a zkušenostmi terapeutů.

Ivona Bartošová

Krasny den, Zaneto. Co se tyka zdravotniho stavu tak je zjevne, ze dieta mi jen prospiva. Problemy se spanim uz v podstate nemam. Rychle usinam, spim celou noc a rano se budim po cca 6 az 7 hodinach. Ne vzdy uplne super odpocata, ale to zalezi taky na praci, na dobe kdy jdu spat a na tom jestli jdu spat najezena nebo ne. Ale buzeni v noci v podstate neprobiha, coz je maly zazrak po tolika letech nocniho koukani do stropu. Jidlo jsem si rozvrhla tak, jak jsme se o tom bavili posledne a musim uznat ze i kdyz je to trosku narocnejsi na pripravu, tak nemam hlad a vecer nejdu spat najezena, protoze posledni jidlo (coz je vetsinou shake) je kolem 9 hodiny cca 3 hodiny pred spankem. Zazivaci problemy nemam zadne. Temer mi zmizela bradavice na malicku na noze. Nevim jestli ma dieta vliv i na menstruacni cyklus ( ale predpokladam ze ano, protoze ovlivnuje cele telo) ale zacina se mi pomalu upravovat menstruacni cyklus, ktery jsem doted po asi 10 letech antikoncepce mela dost rozhazeny.

Musim rict ze dieta neni uplne snadna ale funguje. Po tech 3 mesisich se zacinaji projevovat prvni znamky zlepseni zdravotniho stavu a to je uzasne. Jsem neskutecne zvedava jake budou vysledky po pul roce nebo roce. Ale i to co se odehralo doted je maly zazrak, protoze nektere veci me trapily hodne dlouho a stacily nyni tri mesice a je po problemu nebo alepson vidim jeho zlepseni.

Dekuji za vsechny Vase rady a trpelivost se mnou,

Ivona

Lucie Ouřeníková

Evu Hájkovou jsem potkala, lépe řečeno vyhledala, na doporučení jiných v Austrálii. Měla jsem již delší dobu, několik let, výrazné zažívací potíže, které se právě v Austrálii zhoršily. Domluvily jsme se tedy na celkové analýze zdravotního stavu, což je jedna z typu konzultací, které nabízí. Bylo mi řečeno, že mám zvýšenou propustnost střev. Eva mi na základě tohoto navrhla speciální jídelníček, který jsem dodržovala, vše mi perfektně vysvětlila a vždy byla ochotna odpovídat na mé dotazy. Můj zdravotní stav se velmi rychle změnil a zlepšil, začala jsem fungovat jinak a bylo mi celkově skvěle. Za toto poznání a vědomí, že je tady někdo, kdo je ochoten pomoci, jsem Evě velmi vděčná.

Petra Holasová

Vše jsem provedla jak jsi mi poradila, vyrážka postupně mizela a již se nerozšiřovala, avšak Gábinka začala trpět zácpou. Znovu jsem Tě tedy kontaktovala a poprosila o radu. Opět jsi neváhala a s vervou Tobě vlastní jsi mi urychleně a obsáhle poradila. . Sama jsem si ještě vyčetla přidávat čerstvé borůvky do stravy. A světe div se, pomohlo to. Gábinka je po dvou měsících terapie bez vyrážky, ekzému a zácpy.Chtěla bych Ti, Evi, ještě jednou poděkovat a budu ráda, když Tě budu moci kontaktovat v případě, že se vyskytnou určité zdravotní problémy. Měj se krásně. S úctou Petra H

Petra Maloštíková

Vďaka Evě som sa utvrdila v tom, že synovi dávam len to najlepšie a získala som nové vedomosti. Veľmi mi pomohol aj príklad týždenného jedálnička, z ktorého občas čerpám, keď nemám inšpiráciu čo uvariť. Určite pani Hájkovú odporúčam aj ďalším ľuďom, ktorí si nie sú istí a potrebujú sa poradiť ohľadne stravovania. Ak budem v budúcnosti ešte niečo potrebovať, s radosťou sa na ňu opäť obrátim. ĎAKUJEM!

Marie Křepelková

Po vyplnění dotazníku jsem obdržela 30 ti denní RESET program, který jsem se snažila dodržovat. Již po 14 dnech jsem se cítila dobře, bolesti přestaly a celkově jsem měla více energie. Nedodržela jsem sice plných 30 dní, jenom asi 25 ale snažím se jíst zdravě, podle návodů a receptů od paní Evičky. V květnu to bude již rok, nemám žádné bolesti, cítím se skvěle, jsem stále plná energie.

Jana Přidalová

Milá Evo, milá Andreo,
Moc vám oběma děkuji za úžasný jídelníček a analýzu, velmi se mi líbí stručnost a jasnost, a je skvělé, že mohu stravu obohatit i tak, aby byla dobrá pro miminko. Vaše rady jsou skvělé. Ještě jednou vám oběma opravdu velmi děkuji, je to úžasná věc, co děláte.
Se srdečným pozdravem,
Jana Přidalová

Bára Tóth

Dobrý den Evo,
píšu, abych Vás informovala, jak jsem na tom DOBŘE! Jsem již přes měsíc bez příznaků ulcerózní kolitidy. S vámi předepsanou dietou jsem pak brala ještě minimálně invazivní léky, ne kortikoidy. Zkusila jsem je 3 týdny před dobráním vysadit a ejhle, byla jsem ok. Hodně to přičítám také psychice, na terapii jsem řešila, proč se onemocnění asi vyskytlo a udělala také posun v psychické oblasti. Tak asi vše dohromady zapůsobilo a jsem fit 🙂
Děkuji za nasměrování. Spousty tipů a výživových doporučení se nadále držím a prospívá mi to.
Přeji Vám vše dobré!

Karolína Petrová

S celým týmem (zejména s paní Evou Klečkovou, která byla mou hlavní terapeutkou), jsem byla velmi spokojená. Na můj zdravotní problém pohlížela komplexně a z různých perspektiv, které Vám běžný lékař neposkytne. Vždy, kdy jsem měla nějaký dotaz, mi jej zodpověděla a poradila mi, když to bylo potřeba. Troufám si říci, že můj zdravotní stav se velmi zlepšil a moc Vám děkuji za Vaši pomoc během celé cesty.

MUDr. Petra Hrabánková

Děkuji Evi za dnešní školení, asi 9 měs se zajímám o funkční medicínu počínaje náhodným objevem knihy Autoimunitním řešení od Amy Myers. Nedávno jsem na Instagramu objevila Institut funkční medicíny a výživy a Tebe, napsala jsem Ti a zjistila jsem, že jsme skorou sousedé. Dnes jsem začala prvním prezenčním kurzem v Seminariu na Téma Doplňky stravy a konečně si začínám pomalu skládat náročné puzzle funkční medicíny, díky moc:-))) S pozdravem Dr. Petra Hrabánková, Úvaly

Šárka Chudíková

Přišla jsem k Žanetě s chronickým zánětem žaludku a úzkostí. Momentálně se cítím o 100% lépe. Problém se žaludkem necítím už téměř vůbec, má úzkost je pocitově hodně eliminovaná, bych řekla na minimum (to ještě doladíme, to už vím). Dříve mě každý den bolel žaludek, nemohla jsem skoro nic jíst, podnikat (chodit ven s přáteli, pracovat, koníčky, atd.) Každý den jsem také byla ve velkém napětí z úzkosti. Dnes jsem nesrovnatelně šťastnější a mám hlavně i energii. Ještě k Žanetě chci určitě zajít a doladit můj zdravotní stav, protože vím z mé vlastní zkušenosti, že jsou za ní vidět velké výsledky. A kdykoliv bych měla nějaký zdravotní problém, tak ho nebudu řešit jen z lékařem, ale i s ní. Moc díky za Vaši práci.

Zuzana Krutská

Po zbytek života si ponesu větu paní Evy: „Zuzi, hlavně se hoďte do klidu! Nejdůležitější je šťastná a spokojená maminka…“ Měla naprostou pravdu, díky Evě jsem začala nahlížet na zažívací problémy mých synků přes sluncem zalité brýle a navždy odložila ty, co vidí vše černě. A světe div se… Děti jsou zdravé, potíže pominuly jak mávnutím čarovného proutku. Mají šťastnou a spokojenou maminku. PANÍ EVO, DĚKUJI!!!

Lucie Kunstová

Dnes už je to pár měsíců po konzultaci a já mohu říct, že mi ekzém z 99% zmizel. Bylo to těžké, ale musím říct, že mi Evička moc pomohla, a to nejen po fyzické stránce, ale také po psychické. Pokud mě cokoli trápilo, byla ochotná vše semnou řešit a cokoli zkonzultovat. Na cokoli jsem se zeptala, Evička mi hned odpověděla, ale hlavně mě neuvěřitelně podporovala, což je strašně důležité. Evi, já ti moc děkuji za tvoje zlaté rady, jsem moc ráda, že tě znám.

Ing. Jana Přibylová

Můj obrovský dík proto patří také Evě, která mi velmi ochotně poradila, jak mám upravit svou stravu tak, aby tělo mělo dostatek živin a nic mu nechybělo. Jelikož jsem od malička vegetariánkou a nyní již téměř výhradně vegankou praktikující jak RAW stravu, tak vařenou veganskou stravu, bylo bezpodmínečně nutné, nastavit stravu tak, aby mělo tělo dostatek živin a mohlo se připravit na případné těhotenství. Eva je člověk se srdcem na pravém místě a svým klientům předává maximum informací a skvělou péči. Jsem ji za její práci velmi vděčná a fandím ji, aby si jí s celou její rodinou moc a moc dařilo.