cover

Funkční medicína se zaměřuje na hledání skutečné příčiny onemocnění. Používá k tomu nejmodernější zdravotnické metody, krevní rozbory a speciální testy funkční medicíny, jako například genetické testy.

Institut v roce 2017 založila Mgr. Eva Hájková MBA, Žaneta Kremsa, FNLP a MUDr. Jan Vojáček CFMP. Dnes na klinice působí odborný tým složený z lékařů, praktiků funkční medicíny, nutričních terapeutů a naturopatů. Od té doby kliniku vyhledalo více než 1 900 klientů.

výhoda
vyhoda 4

Nejoblíbenější programy a terapie:

Reference:

Dnes už je to pár měsíců po konzultaci a já mohu říct, že mi ekzém z 99% zmizel. Bylo to těžké, ale musím říct, že mi Evička moc pomohla, a to nejen po fyzické stránce, ale také po psychické. Pokud mě cokoli trápilo, byla ochotná vše semnou řešit a cokoli zkonzultovat. Na cokoli jsem se zeptala, Evička mi hned odpověděla, ale hlavně mě neuvěřitelně podporovala, což je strašně důležité. Evi, já ti moc děkuji za tvoje zlaté rady, jsem moc ráda, že tě znám.

Lucie Kunstová

Přišla jsem k Žanetě s chronickým zánětem žaludku a úzkostí. Momentálně se cítím o 100% lépe. Problém se žaludkem necítím už téměř vůbec, má úzkost je pocitově hodně eliminovaná, bych řekla na minimum (to ještě doladíme, to už vím). Dříve mě každý den bolel žaludek, nemohla jsem skoro nic jíst, podnikat (chodit ven s přáteli, pracovat, koníčky, atd.) Každý den jsem také byla ve velkém napětí z úzkosti. Dnes jsem nesrovnatelně šťastnější a mám hlavně i energii. Ještě k Žanetě chci určitě zajít a doladit můj zdravotní stav, protože vím z mé vlastní zkušenosti, že jsou za ní vidět velké výsledky. A kdykoliv bych měla nějaký zdravotní problém, tak ho nebudu řešit jen z lékařem, ale i s ní. Moc díky za Vaši práci.

Vďaka Evě som sa utvrdila v tom, že synovi dávam len to najlepšie a získala som nové vedomosti. Veľmi mi pomohol aj príklad týždenného jedálnička, z ktorého občas čerpám, keď nemám inšpiráciu čo uvariť. Určite pani Hájkovú odporúčam aj ďalším ľuďom, ktorí si nie sú istí a potrebujú sa poradiť ohľadne stravovania. Ak budem v budúcnosti ešte niečo potrebovať, s radosťou sa na ňu opäť obrátim. ĎAKUJEM!

Mohli jste nás vidět v médiích