Andrea Ehret

ANDREA EHRET

Arteterapeutka

Andrea Ehret je slovenská umělkyně, performerka, výtvarná pedagožka a arteterapeutka. Věnuje se volné výtvarné tvorbě, kromě olejomalby, akrylu a experimentální kombinované techniky se věnuje i designu interiérů /mural painting/, vede výtvarné workshopy na podporu kreativity u dětí i dospělých, skupinové i individuální workshopy arteterapie. Je spoluatorkou mezinarodní publikace Art of Being Now & Here.

Spolu s fenomenální flamenco tanečnicí, průkopnicí flamenca v ČR – Janou Drdáckou tvoří LIVE PAINTING and DANCING PERFORMANCEs, velkoformátové díla, které vznikají v krátkém improvizovaném procesu přímo na jevišti v interakci s tancem.

Pravidelně organizuje výstavy i pro absolventy svých kurzů arteterapie, podporuje je k vědomému přístupu k tvorbě i k životu.

—————————————
“Milujem farby.. ich voňu, textúru, silu..a prácu s nimi. A tiež film, divadlo, tanec a vietor na cestách 🙂 Moja tvorba úzko súvisi aj s mojou terapeutickou prácou. Verím v liečivú silu umenia. Prirodzený tvorivý proces je jedna z ciest k znovunájdeniu seba samého.”

 

Více o Andrei třeba i zde: http://www.lifee.cz/trendy/zajimave-zeny-ceska-malirka-andrea-ehret-tvori-obrazy-ktere-vyzaruji-tajemne-pribehy-zen-dneska_3891.html