katerina-kloudova

KATEŘINA KLOUDOVÁ

Vystudovala přední školu éterických olejů Aromahead Institut u mezinárodně renomované aromaterapeutky Andrey Butje (USA). Zaměřuje se na bezpečné použití éterických olejů. Své znalosti si dále prohlubuje v rámci výukového programu Aromahead a Tisserand Institutu.

Fascinována uměním Mandy Aftel (USA), podle Forbes jedné ze sedmi nejlepších parfumérů na světě tvořících na zakázku, se přihlásila do jejího kurzu studia přírodních parfémů.

Její cesta za poznáním a vnímáním rostlin ji zavedla i do jižní Francie. Splněným snem byl pro ni sběr divoké levandule vysoko v horách a návštěva destilerie Florihana v Provence. Delikátní vůně čistých éterických olejů a speciální metoda destilace ji oslovila stejně jako mnohé profesionály po celém světě.

Jako kvalifikovaná aromaterapeutka pomáhá klientům objevovat čisté éterické oleje, které vnáší do jejich života pocity autentické krásy a harmonie. Sdílí svou vášeň k aromaterapii i radost z komponování vůní na kurzech, které vede.

Jako designérka botanických vůní spolupracuje s kosmetickými společnostmi v České a Slovenské republice. S respektem k rostlinám tvoří synergické směsi éterických olejů pro fyzickou a emocionální rovnováhu. Ve svých receptech propojuje nejkvalitnější ingredience, zkušenosti, znalosti biochemie éterických olejů, tradiční postupy s poznatky moderních výzkumů a intuici. Inspiruje se uměním přírody.