Darujte svým blízkým pod vánoční stromeček poukaz péče na naší klinice.

Vybrat můžete voucher na některý z nabízených programů, na kurz aromaterapie nebo třeba na konzultaci s odborníkem na funkční medicínu.

KONZULTACE S ODBORNÍKEM NA FUNKČNÍ MEDICÍNU

Darujte někomu blízkému hodinovou konzultaci s odborníkem, který přistupuje ke zdraví komplexně. Terapeut funkční medicíny zjistí, které oblasti zdraví jsou oslabeny a poradí, čím a jak je podpořit ke správnému fungování. 

Součástí poukazu je měření tělesné diagnostiky ZDARMA.

3 500 Kč

Pro rozsáhlejší péči můžete vybrat také balíček tří hodinových konzultací, který zahrnuje půlroční péči na klinice. 

Součástí poukazu je měření tělesné diagnostiky ZDARMA.

9 500 Kč

PROGRAM ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Zhubnout pár kilo a zbavit se přebytečného břišního tuku bývá častým přáním, proto naši odborníci sestavili program zdravé hubnutí, který zahrnuje rozsáhlý genetický DNA test, který vyhodnotí, jaké potraviny jsou pro obdarovaného vhodné konzumovat, které nikoli a jak intenzivně sportovat. Test mimo jiné také určí přesný typ diety, který je pro daný genotyp vhodný. Dále poukaz zahrnuje 2x tělesnou diagnostiku na přístorjích InBody a MaxPulse a 2 hodinové konzultace s terapeutem funkční medicíny.

18 900 Kč

PROGRAM ANTI-AGING

Poukaz zahrnuje anti-agingový program, který  zohledňuje skutečnost, že na celkovém vzhledu se podepisuje nejen věk, ale také to, jak se staráme o své tělo, jak se stravujeme, v  jakém prostředí žijeme a co se děje v naší mysli. Program zahrnuje:

  • krevní rozbor
  • 2x konzultaci s terapeutem funkční medicíny
  • terapii červeným světlem
  • tělesnou diagnostiku 
  • manuální omlazující masáž obličeje

19 900 Kč

KURZ AROMATERAPIE V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ

Tímto poukazem můžete darovat provoněný kurz Aromaterapie v běžném živote. Aromaterapie je silný nástroj, který nás může dostat do pohody, když jsme pracovně vytížení, či pomoci k soustředěnosti, když je naše mysl roztěkaná. Také nám velmi pomáhá k relaxaci, pečuje o naše tělo a dostává ho do harmonie. Protože jedině, když je naše tělo v harmonii, může být zdravé. 

Kurz je v online podobě. Obdarovaný si ho může kdykoliv spustit a po dobu jednoho roku se k němu vracet.

990 Kč

Všechny vouchery jsou platné do 30.6.2024