Vánoční vouchery

Darujte svým blízkým pod vánoční stromeček poukaz na naši péči o ně. Vybrat můžete voucher na konkrétní služby naší kliniky nebo poukaz v určité hodnotě, který lze uplatnit na jakýkoliv nákup u nás.

poukaz dárek pro tebe

Poukaz na cokoliv

Poukaz platí na všechny služby naší kliniky (infuzní terapii, diagnostiku těla, konzultace, testy funkční medicíny, terapii červeným světlem aj.), lze jej ale uplatnit také na prezenční nebo online semináře, které najdete v nabídce na našem webu.

Voucher je platný do 30.6.2023 a nabízíme jej v hodnotách:

3000 Kč
5000 Kč
7000 Kč

Poukaz pod křídly kliniky

Pod křídly kliniky

Tímto poukazem můžete svým blízkým darovat půlroční péči na naší klinice. V rámci této péče se postaráme o vaše blízké a čeká je u nás:

  • 1x hodinovou konzultaci s terapeutem funkční medicíny
  • 1x měření úrovně stresu a tělesnou diagnostiku přístrojem InBody
  • 1x 15 minutovou telefonickou konzultaci, která je ideální pro situace, kdy se k nám nemůžete dostavit a potřebujete se poradit s odborníkem
  • 5x terapii červeným světlem

4900 Kč

Terapie červeným světlem

Terapie červeným světlem

Darujte příliv tepla pro dobití energie a dobrou náladu v sychravém zimním období. Terapie červeným světlem přináší nespočet benefitů pro naše tělo i duši. Zvyšuje životní energii, zlepšuje spánek, má silné protizánětlivé účinky. Zlepšuje také kvalitu kůže a vlasové pokožky, urychluje regeneraci svalů. Pomáhá zkvalitnit naše zdraví
a zvýšit fyzický výkon.

Poukaz na 10 terapií (10×15 min)

3700 Kč