Infuzní terapie pro podporu imunity

Infuzní terapie, tedy podávání vitamínů přímo do žíly, je vhodné pro doplnění potřebných látek při dlouhodobém stresu, vyčerpání, po nemoci k urychlení rekonvalescence a k výraznému posílení imunitního systému. Nitrožilním podáním se docílí zvýšení koncentrace látek v buňkách bez zatížení trávicího traktu a organismus se stane výrazně odolnějším proti zánětům a infekcím.

Vhodnost typu infuzní terapie vždy posuzuje lékař kliniky.Jsme součástí infuzní sítě IV POINT, nově u nás najdete stejnou nabídku infuzí.

Kromě infuzí vitamínu C, hořčíku a multivitamínu, které na

klinice aplikujeme již třetím rokem, můžete vybírat také z kombinovaných infuzních balíčků.


Hořčík

Refresh         Refresh+

Vitamín D

injekčně do svalu

Brain Hacker pro vás teprve chystáme. Vydržte! 🙂

Proč nestačí vitamíny ze stravy nebo doplňků stravy?

Vitamíny a minerály obsažené ve stravě se v lidském těle vstřebávají jen omezeně. Jejich příjem je limitován zažíváním. Pro správné fungování těla je důležité tyto látky průběžně doplňovat.
Nejvhodnější a nejefektivnější cestou pro prevenci je infuzní terapie. Díky nitrožilní aplikaci dochází k rychlejšímu nástupu účinku a maximálnímu zpracování funkční látky.
Na rozdíl od ústního podání doplňků stravy nedochází zatížení trávicího ústrojí a k vyloučení zbylých vitamínů, minerálů a antioxidantů střevem.

Objednání na tel.: +420 704 285 489, nebo [email protected]

Kontaktní formulář

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám poradíme.