Trápí vás zdravotní potíže nebo se zajímáte o prevenci a o to, jak ji konkrétně pro sebe správně uchopit? 

Na první konzultaci u nás vám lékař nebo terapeut funkční medicíny zjistí, které oblasti zdraví máte oslabeny a poradí, čím a jak je podpořit je správnému fungování.

Před konzultací vám provedeme tělesnou diagnostiku přístroji pro detailnější vhled do fungování vašeho těla. Během první hodinové konzultace dostanete přesná doporučení toho, na co se v následujících měsících zaměřit, co změnit, ať už se doporučení týká stravy, režimových opatření, dávkování doplňků stravy, psychoterapie, a jiné. Dostanete podrobný návod na to, jak postupně a hlavně dlouhodobě zlepšit svůj zdravotní stav.

Současně vám terapeut, s ohledem na váš zdravotní stav, doporučí případná další vyšetření, například krevní rozbor nebo specializované testy funkční medicíny.

 

S ČÍM VÁM NA KLINICE MŮŽEME POMOCI?

PREVENCE

Na klinice se zaměřujeme na celkovou analýzu zdravotního stavu a nastavení účinné zdravotní prevence. Preventivní prohlídka se u nás, od běžné prohlídky u praktického lékaře, liší jak v rozsahu kontrolovaných biomarkerů z krevního rozboru, které doplňujeme měřením celkové analýzy těla, tak v přístupu, jakým odborník komunikuje. Navíc se na naměřené hodnoty díváme přísněji a komplexněji. Neřídíme se univerzálními postupy, znalost souvislostí nám umožňuje medicínské postupy vysoce personalizovat.

Personalizovaný přístup, čas a vysvětlování souvislostí možných příčin zdravotních obtíží vede člověka k uvědomování síly a možné kontroly nad vlastním zdravím.

 

CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ

Klinika se zaměřuje také na podporu klientů s chronickými onemocněními, a to jak u dospělých, tak i u dětí. Přes sedmdesát procent našich klientů nás s důvěrou vyhledalo pro pomoc s již rozvinutým onemocněním, jako například potravinová sensitivita, zažívací potíže autoimunitní onemocnění, nadváha, obezita, alergie, ekzémy, diabetes, hormonální nerovnováhy, porucha spánku, kardiovaskulární onemocnění a další.

Pro správné určení jak s problémem pomoci využíváme nejmodernějších medicínských metod. Rozbor krve z pohledu funkční medicíny je naprostým základem pro komplexní zhodnocení zdravotního stavu. Navržený rozbor je oproti klasickému krevnímu rozboru konvenční medicíny rozšířen o specifické biomarkery, které jsou důležitým ukazatelem správného fungování těla.  Pro detailnější zhodnocení zdravotního stavu spolupracujeme se zahraničními laboratořemi pro zpracování specializovaných testů funkční medicíny, jako například DNA testy, testy potravinové senzitivity, test střevního mikrobiomu a jiné.

SKUPINOVÉ KONZULTACE

V případě některých onemocnění nabízíme také možnost skupinových konzultací. A to v případech, kdy z našeho pohledu dává smysl sdílení zkušeností ve skupině lidí se stejným onemocněním. Skupinové konzultace probíhají také na klinice, pod vedením odborníka na funkční medicínu.