Klinika
funkční medicíny
a výživy

Vítejte u nás na klinice funkční medicíny a výživy, která se zaměřuje na hledání skutečné příčiny onemocnění. Používá k tomu nejmodernější zdravotnické metody, krevní rozbory a speciální testy funkční medicíny, jako například genetické testy. Institut v roce 2017 založila Mgr. Eva Hájková MBA, Žaneta Kremsa, FNLP a MUDr. Jan Vojáček CFMP. Dnes na klinice působí odborný tým složený z lékařů, praktiků funkční medicíny, nutričních terapeutů a naturopatů. Od té doby kliniku vyhledalo více než 2 000 klientů.

výhoda

Konzultace

Trápí vás zdravotní potíže nebo se zajímáte o prevenci a o to, jak ji konkrétně pro sebe správně uchopit? 

Na první konzultaci u nás vám lékař nebo terapeut funkční medicíny zjistí, které oblasti zdraví máte oslabeny a poradí, čím a jak je podpořit je správnému fungování.

Nejoblíbenější programy a terapie:

Reference:

Dnes už je to pár měsíců po konzultaci a já mohu říct, že mi ekzém z 99 procent zmizel. Bylo to těžké, ale musím říct, že mi v IFMV moc pomohli, a to nejen po fyzické stránce, ale také po psychické. Pokud mě cokoli trápilo, společně jsme to konzultovali a cítila jsem velkou podporu, což bylo pro mne moc důležité. Moc děkuji!

Lucie Kunstová

Přišla jsem do IFMV s chronickým zánětem žaludku a s úzkostí. Momentálně se cítím o 100 % lépe. Problém se žaludkem nepozoruji už téměř vůbec, má úzkost je pocitově hodně eliminovaná, bych řekla na minimum (to ještě doladíme, to už vím). Dříve mě každý den bolel žaludek, nemohla jsem skoro nic jíst, podnikat (chodit ven s přáteli, pracovat, koníčky, atd.) Každý den jsem také byla ve velkém napětí z úzkosti. Dnes jsem nesrovnatelně šťastnější a mám hlavně i energii. Moc díky za vaši práci!

Šárka Chudíková

Vďaka IFMV som sa utvrdila v tom, že synovi dávam len to najlepšie a získala som nové vedomosti. Veľmi mi pomohol aj príklad týždenného jedálnička, z ktorého občas čerpám, keď nemám inšpiráciu čo uvariť. Určite kliniku odporúčam aj ďalším ľuďom, ktorí si nie sú istí a potrebujú sa poradiť ohľadne stravovania. Ak budem v budúcnosti ešte niečo potrebovať, s radosťou sa na ňu opäť obrátim. ĎAKUJEM!

Petra Maloštíková

Mohli jste nás vidět v médiích

Stres a eliminace dopadů stresu na tělo
Jak by se měly stravovat nastávající maminky?