Poskytovatel služeb: Institut funkční medicíny a výživy s.r.o.
IČ: 06859003
DIČ: CZ06859003
Sídlo: Nedvědovo náměstí 2/3, Podolí, 147 00 Praha 4
Korespondenční adresa a místo poskytování služeb: 28. října 372/5, Praha 1 Staré město (1. patro)
Kontakt: [email protected] | +420 704285489

Konzultace, testy se platí vždy bankovním převodem (podrobněji níže) a není možné si je koupit online.
Semináře, online programy, workshopy, besedy, členství je možné uhradit přes web (podrobněji níže).
V případě, že si nejste jistí, jak provést platbu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu [email protected] nebo telefonu uvedeném na webu.

Pro platby bankovním převodem

Platba celkové ceny je zaplacena kupujícím před dodáním Služby (předmětu platby) prostřednictvím běžného bezhotovostního převodu. Číslo účtu a variabilní symbol je zobrazen na konci objednávkového procesu a zároveň přeposlán na e-mail kupujícího uvedený v objednávce. Ke zpracování objednávky (k poskytnutí Služby) dochází až po připsání odpovídající částky na účet prodávajícího. Číslo účtu Poskytovatele je Fio banka: 2801388905/2010.

Platební karta online

Celkovou cenu objednávky lze zaplatit kupujícím před dodáním zboží prostřednictvím bezhotovostního převodu za použití platební/kreditní karty. Kupující je při realizaci objednávky přesměrován na platební bránu Comgate a dále postupuje podle zobrazených pokynů. Pro tuto platbu platí podmínky pro tento případ stanovené bankou kupujícího. Zprostředkovatelem bankovních převodů jsou platební brány Comgate. Přenos dat je v rámci celé transakce zabezpečen protokolem SSL (Secure Societ Layer) a 3D Secure řešením. Všechny údaje jsou tedy zpracovávány přímo na serverech platební brány, čímž je zaručena jejich naprostá bezpečnost. Akceptujeme platby kartami: VISA, MasterCard, Diners Club Internacionál, Maestro. Prodávající je do úplného zaplacení kupní ceny vlastníkem předmětu kupní smlouvy uzavřené mezi kupujícím a prodávajícím.