rozbor-krve

Rozbor krve s online konzultací

5 990,00 

Kategorie:

Nevíte si rady, které doplňky stravy jsou pro vás nejvhodnější? Neužívejte pro vás nevhodné doplňky a nechejte si je doporučit, včetně jejich dávkování, na míru lékařem funkční medicíny na základě výsledků rozboru krve.

Tento rozbor krve je navíc spojený s online konzultací k výsledkům rozboru krve s odborníkem na funkční výživu z kliniky IFMV. Po obdržení výsledků krve z laboratoře se s Vámi spojíme a domluvíme vhodný termín online konzultace. 

 

Jak rozbor krve absolvovat?

Postup je jednoduchý, stačí si zajít na nejbližší odběrové místo, o zbytek se postaráme my! Po zakoupení rozboru krve obdržíte do mailu žádanku na krev a instrukce, kam na krev zajít. Po odběru nám laboratoř zašle výsledky krve, které vyhodnotí lékař kliniky IFMV a do 10 dnů od odběru vám zašleme doporučením vhodných doplňků stravy včetně jejich konkrétního dávkování na míru dle výsledků z krve.

Kromě krevního obrazu, důležitých vitamínů a minerálů, vyhodnocujeme téměř 30 krevních biomarkerů ze základní biochemie, diabetologie, metabolismu železa, hematologie, endokrinologie, kostního metabolismu, jaterního a lipidového panelu.

Co znamená zhodnocení rozboru krve z pohledu funkční medicíny? Funkční medicína se na optimální hranice hodnot důležitých biomarkerů v těle dívá mnohem přísněji. Její podstat totiž spočívá v prevenci. Usiluje o to, aby tělo nedospělo do nerovnovážného, až kritického stavu, při kterém se projeví zdravotní neduhy, obtíže či nemoc. Cílem funkční medicíny je tedy zdravotní stav dlouhodobě udržovat na úrovni, kdy tělo funguje v optimální rovnováze.

Co je zahrnuto v ceně tohoto rozboru?

– krevní odběr ve vámi vybraném odběrovém místě laboratoře UNILABs,
– zhodnocení výsledků lékařem IFMV,
online konzultace s odborníkem na funkční výživu kliniky IFMV k výsledkům rozboru krve, po konzultaci Vám odborník do mailu zašle také písemnou interpretaci výsledků s doporučením vhodných doplňků stravy včetně jejich konkrétního dávkování na míru dle výsledků z krve.