Program

ZDRAVÉ HUBNUTÍ


Program je postavený na výsledcích unikátního DNA testu, který vám na základě vašich genů dá přesný návod pro účinné a zdravé hubnutí. Snížit váhu tak pro vás bude jednodušší a přirozené. Test mimo jiné určí přesný typ diety, která je pro zdravé a správné hubnutí vhodná pro vás. Vyhodnotí, jak metabolizuje vaše tělo a doporučí intenzitu a druh fyzického pohybu, který je vhodný pro úspěšnou redukci váhy.

Věděli jste, že přes 70% zdravého a úspěšného hubnutí je ve stravě a ne ve cvičení?

Zhubnout pár kilo a zbavit se přebytečného břišního tuku bývá častým přáním. Představa hubnutí většinou vyvolá nepříjemné představy o extrémních dietách, hladu a náročném cvičení. To není jediný způsob, jak shodit pár kilo. Výsledků vám pomůžeme dosáhnout zdravě a s úsměvem i bez těchto drastických metod mnohdy narušujících metabolické procesy ve vašem těle.

Zvolte si příjemnou a zároveň účinnou cestu za zdravým tělem, ve kterém se budete cítit skvěle. Povedeme vás krok za krokem.

Důležité je porozumět našemu tělu, co potřebuje a čeho má nadbytek. Proč například neumí správně štěpit cukry, tuky anebo proč může být obézní, i když trpí podvýživou. Přestože má náchylnost jedince k nadváze silnou genetickou základnu, významnou roli hraje také mnoho dalších faktorů, včetně životního stylu, množství stresu, zdraví střev, hormonálního zdraví, věku, pohybového chování a příjmu stravy. Každý má tedy šanci ovlivnit procesy ve svém těle pro udržení zdravé váhy, o to účinněji, především, když zná své genetické predispozice.

Na základě našich letitých zkušeností jsme sestavili program, který vám pomůže porozumět svému tělu a jeho metabolickým procesům a také vám dá podrobný a efektivní návod, jak si tělo udržet v kondici zdravým způsobem.

Důležité je porozumět našemu tělu, co potřebuje a čeho má nadbytek. Proč například neumí správně štěpit cukry, tuky tuky anebo proč může být obézní, i když trpí podvýživou. Přestože má náchylnost jedince k nadváze silnou genetickou základnu, významnou roli hraje také mnoho dalších faktorů, včetně životního stylu, množství stresu, zdraví střev, hormonálního zdraví, věku, pohybového chování a příjmu stravy. Každý má tedy šanci ovlivnit procesy ve svém těle pro udržení zdravé váhy nehledě na genetiku.

Na základě našich letitých zkušeností jsme sestavili program, který vám pomůže porozumět svému tělu a jeho metabolickým procesům a také vám dá podrobný a efektivní návod, jak si tělo udržet v kondici zdravým způsobem.

Co tento program obsahuje?

Test, který dle vaši DNA vyhodnotí, jaké potraviny jsou pro vás vhodné konzumovat, které nikoli a jak intenzivně sportovat.  

Na ukázku výsledků testu se můžete podívat zde.

2x měření Inbody

2x měření MaxPulse

Z výsledků společně vyhodnotíme, jak jste na tom s množstvím a rozložením tuku, svaloviny, obsahem vody, viscerálním tukem, biologickým věkem, jak je na tom vaše elasticita cév, stresové skóre, sekrece hormonů, stav imunitního systému. Kriticky se podíváme na tyto parametry a dáme návody, jak je vylepšit.

2x konzultace s terapeutem

Na základě výsledků testů a měření vám terapeut nastaví vhodný personalizovaný jídelní plán a proberete společně možnosti pro vás vhodných sportovních aktivit s ohledem na možné zdravotní problémy. Druhá konzultace bude v průběhu spolupráce, nejdříve po měsíci od začátku programu, ideálně po 3 měsících.

Při dodržování doporučení na základě vašich výsledků testů i měření se můžete těšit z postupného a zdravého hubnutí. Fyzická aktivita je samozřejmě velmi důležitá, každopádně k udržení si správné, zdravé váhy je hlavním pilířem strava, genetika a hormonální systém. Výsledky jsou viditelné nejdříve po 3 měsících.

Cena programu:

Pomůžeme Vám zhubnout!

Vyplňte nám Vaše kontaktní údaje a my se s Vámi nejpozději druhý pracovní den spojíme.

Pěkný den!

Blogové články: