Zdravé hubnutí

Věděli jste, že přes 70% zdravého a úspěšného hubnutí je ve stravě a ne ve cvičení?

Zhubnout pár kilo a zbavit se přebytečného břišního tuku bývá častým přáním. Představa hubnutí většinou vyvolá nepříjemné představy o extrémních dietách, hladu a náročném cvičení. To není jediný způsob, jak shodit pár kilo. Výsledků vám pomůžeme dosáhnout zdravě a s úsměvem i bez těchto drastických metod mnohdy narušujících metabolické procesy ve vašem těle.

Zvolte si příjemnou a zároveň účinnou cestu za zdravým tělem, ve kterém se budete cítit skvěle. Povedeme vás krok za krokem.

Důležité je porozumět našemu tělu, co potřebuje a čeho má nadbytek. Proč například neumí správně štěpit cukry, tuky tuky anebo proč může být obézní, i když trpí podvýživou. Přestože má náchylnost jedince k nadváze silnou genetickou základnu, významnou roli hraje také mnoho dalších faktorů, včetně životního stylu, množství stresu, zdraví střev, hormonálního zdraví, věku, pohybového chování a příjmu stravy. Každý má tedy šanci ovlivnit procesy ve svém těle pro udržení zdravé váhy nehledě na genetiku.

Na základě našich letitých zkušeností jsme sestavili program, který vám pomůže porozumět svému tělu a jeho metabolickým procesům a také vám dá podrobný a efektivní návod, jak si tělo udržet v kondici zdravým způsobem.

Jak zhubnout

Co tento program obsahuje?

1. DNA Diet Test

Test, který dle vaši DNA vyhodnotí, jaké potraviny jsou pro vás vhodné konzumovat, které nikoli a jak intenzivně sportovat.  

Na ukázku výsledků testu se můžete podívat zde. 

2. Měření na našich přístrojích Inbody a Maxpulse

Z výsledků společně vyhodnotíme, jak jste na tom s množstvím a rozložením tuku, svaloviny, obsahem vody, viscerálním tukem, biologickým věkem, jak je na tom vaše elasticita cév, stresové skóre, sekrece hormonů, stav imunitního systému. Kriticky se podíváme na tyto parametry a dáme návody, jak je vylepšit.


Měření proběhne dvakrát – na začátku spolupráce a nejdříve po třech měsících od nastavení úpravy životního stylu. 

Ukázka výsledků měření Inbody 770 zde.

Ukázka výsledků měření Maxpulse zde

3. Konzultace s terapeutem

Společně se setkáme dvakrát – na začátku spolupráce, kde na základě výsledků testů a měření vám terapeut nastaví vhodný, personalizovaný jídelní plán a proberete společně možnosti sportovních aktivit na základě možných zdravotních problémů.

Druhá konzultace bude v průběhu spolupráce, nejdříve po měsíci od začátku programu, ideálně po 3 měsících.

Při dodržování doporučení na základě vašich výsledků testů i měření je velká pravděpodobnost, že se vám podaří postupně a zdravě hubnout. Fyzická aktivita je samozřejmě velmi důležitá, každopádně k udržení si správné, zdravé váhy je hlavním pilířem strava, genetika a hormonální systém. Výsledky jsou viditelné nejdříve po 3 měsících.

 

Cena programu: 18 900 Kč

Objednávejte se na tel.: +420704285489 nebo recepce@ifmv.cz