Dlouhověkost

Vnější krása vychází zevnitř

Přesně na tomto principu stojí náš anti-agingový program sestavený odborníky Institutu funkční medicíny a výživy. 

Zohledňuje skutečnost, že na celkovém vzhledu se podepisuje nejen věk, ale také to, jak se staráme o své tělo, jak se stravujeme, v  jakém prostředí žijeme a co se děje v naší mysli. Naše krása, zdravý vzhled a vitalita přímo souvisí s tím, jak zdravé jsou naše buňky, jak moc zatěžujeme organismus stresem, toxickými látkami a podobně.

V čem je tento program výjimečný?

Jde o kombinaci zjištění predispozic těla ke stárnutí na buněčné úrovni a vnější pečující kúry pro zpevnění kůže, která pomůže k aktivaci elasticity, a tím přispívá k zpomalení procesu stárnutí. 

antiage

Co program obsahuje?

1. Krevní rozbor vybraných biomarkerů

Výběr konkrétních biomarkerů, které jsou klíčové pro proces stárnutí. Díky výsledkům terapeut vyhodnotí váš zdravotní stav a případné vitamínové a nutriční deficity.

2. Konzultace s naším anti-aging terapeutem (2×1 hodina)

Terapeut se s vámi setká dvakrát. Projde s vámi vaše výsledky měření a krevního rozboru, na jejichž základě sestaví personalizované doporučení a anti-aging protokol.

3. Terapie červeným světlem

Lidské buněčné baterie označované jako mitochondrie je potřeba průběžně nabíjet. Souvisí totiž zásadně s procesem stárnutí. Pokud jim je v našem těle dobře, odměňují nás vitalitou a bezproblémovým stárnutím. Věkem a životním stylem však mitochondrie degradují, a to způsobuje ztrátu energie a riziko vzniku civilizačních chorob.

Terapie červeným světlem je v tomto ohledu výbornou nabíječkou a nepostradatelným článkem v anti-agingového programu. Navíc červené světlo, mimo jiných terapeutických účinků, aktivně vyhlazuje vrásky.

4. Tělesná diagnostika přístrojem InBody 770

Díky měření na tomto přístroji pochopíte, jak funguje vaše tělo. Zjistíte přesný poměr jednotlivých složek, množství kosterních svalů, tělesného tuku, minerálních látek a tělesné vody. Navíc dokáže vyhodnotit tzv. fázový úhel buňky, jehož hodnota vyjadřuje kvalitu jemných tkání a vypovídá o celkovém stavu organismu a váš biologický věk. 

5. Měření míry stresu přístrojem MaxPulse

Stres se dokáže velmi výrazně podepsat na našem celkovém vzhledu.  Nekvalitní pleť, lámající se nehty, vypadávající vlasy. To vše může mít za následek nadměrný stres v našem těle. Měření přístrojem MaxPulse se zaměřuje na náš autonomní nervový systém a úroveň stresu. Informuje nás o stavu periferního cévního systému a o stavu kardiovaskulárního systému. Je nedílnou součástí tohoto programu.

6. Specializovaná anti-aging masáž obličeje

Tato masáž dokáže s vaší pletí hotové zázraky. Zahrnuje diagnostiku obličeje, která je velmi důležitá pro následující proceduru, a to manuální omlazení obličeje.

Diagnostika obličeje

Vizuální a manuální diagnostika obličeje a krku trvá 15–20 minut. Během tohoto ošetření se odborný specialista zaměří na problematické partie, analyzuje aktuální stav tkání a struktur obličeje. Výsledky zaznamená do diagnostické karty, jejíž součástí jsou doporučení preventivních technik a postupů k dosažení nejlepších výsledků v prevenci změn souvisejících s věkem.

Manuální omlazení obličeje (2x 1 h)

Jedná se o strukturně-plastické modelování obličeje v délce 1 hodiny s cílem potlačit viditelné projevy stárnutí způsobené věkem. Mimo jiné dokáže řešit řadu estetických obtíží. Nabízí možnost modelace obličeje, která je vhodná pro ženy i muže ve věku od 25 do 65 let.

Soubor technik a postupů slouží k vylepšení tvaru obličeje, rozjasnění rysů, zlepšení stavu svalových struktur a měkkých tkání na obličeji a krku, zkvalitnění pokožky a zvýšení turgoru (napětí kůže).
V rámci různých procedur vycházejících z diagnostiky vaší pleti se budete moci seznámit s takovými technikami, jako jsou bukální masáž, skulpturální liftingová masáž, plastická masáž, vakuová baňková masáž obličeje, myofasciální masáž a další.

masaz tváře

Cena programu: 19 900 Kč

Objednávejte se na tel.: +420704285489 nebo [email protected]